Zdjęcie portretowe Redaktor Naczelnej magazynu Babka z Zasadami na tle zieleni
Witaj

Witaj w magazynie Babka z Zasadami!

Cześć,

z tej strony Dorota – Redaktor Naczelna magazynu Babka z Zasadami. Tworzymy lifestylowy magazyn zaangażowany, w którym promujemy nasze zasady: ekologię, prospołeczność i rozwój osobisty. Tutaj możesz przeczytać więcej O NAS i naszej idei. A co znajdziesz w poszczególnych zakładkach magazynu?

EKOLOGIA

Przeczytasz tutaj doniesienia z kraju i ze świata koncentrujące się wokół ekologii, praw zwierząt i weganizmu – zarówno te najnowsze informacje, jak i te uniwersalne i zawsze aktualne.

Chodzi nam o to, żeby kwestie ekologiczne w przystępnie przekazany sposób jak najszerzej trafiały pod nasze strzechy. Czytaj i wymieniaj się opiniami w komentarzach!

PROSPOŁECZNOŚĆ

Przeczytasz tutaj o wartościowych inicjatywach prospołecznych, które inspirują do budowy lepszego świata poprzez aktywną pomoc na rzecz innych. Przeczytaj o nich i działaj dla dobra świata i ludzi!

ROZWÓJ

W sekcji KULTURA przeczytasz recenzje wartych polecenia książek, filmów i wydarzeń kulturalnych, a w sekcji MOTYWACJA znajdziesz inspirujące treści z zakresu rozwoju osobistego. Natomiast Natomiast w sekcji PODRÓŻE dzielimy się inspiracjami z wycieczek do ciekawych miejsc, zarówno tych bardziej popularnych, jak i tych trudniejszych do znalezienia. Dostępnych głównie koleją, komunikacją miejską, rowerem lub pieszo – to nasze priorytety podróżowania.

Przeczytaj, obejrzyj, odwiedź i podyskutuj. Jesteśmy ciekawi Twoich wrażeń i opinii!

Zapraszamy do lektury!